MARKET

     3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю. Тому вчитель початкових класів Мазур Галина Костянтинівна провела урок для 3 класу Світильнянського НВК  на тему: ’’ Будь толерантним’’.

    Під час уроку вчитель ознайомила дітей з основними формами комунікації людей, які мають порушення слуху, опорно-рухового апарату, зору. Учні переглянули мультфільми про людей із особливими потребами. Після перегляду діти аналізували побачене, ставили себе на місце людей з вадами. Учні виконували різні завдання, пробували заглибитися в емоційний світ дітей з інвалідністю. Підібрані види роботи  формували почуття емпатіі  по відношенню до людей з особливими потребами. Також діти вивчали мову жестів, після чого кожен показував своє ім’я жестами.

    Мета уроку була досягнута, і діти зрозуміли, наскільки люди з інвалідністю потребують уваги, підтримки і розуміння.

Г.К.Мазур, класний керівник 3 зкласу

Мода

        Протягом тижня 19-23.11 учні 1 класу знайомились з даною темою.

Обговорювались питання:

  • Що таке мода?

  • Як змінювалась мода?

  • Хто творить моду?

        І, як підсумок теми, відбулася демонстрація моди-2018. Всі із задоволенням взяли участь у показі композицій і отримали солодкі призи.

Колеснік Л.Д.,класний керівник 1 класу

MARKET

Прощання з осінню

          За такою темою відбулося свято у 1 та 2 класах.

   Приємно  вразило присутніх різнобарв’я костюмів та вдало підібраний матеріал до теми.

         Учні блискуче зіграли ролі Листочків, Місяців,  Птахів. З особливим артистизмом виступили Овочі під керівництвом Гарбуза (Кірячок С.) та Осінь (Мазурок Н.).

         Прозвучали пісні про осінь, урожай.

         Закінчилось свято частуванням короваю із нового урожаю.

Колеснік Л.Д.,класний керівник 1 класу

    12.10.18р. у 1 і 2 класах Світильнянського НВК відбулася виховна година на тему: "Захисники Батьківщини", присвячена героям-односельцям, яківідстоювали незалежність України в зоні АТО.

     Людмила Дмитрівна у доступній формі розповіла про дитячі та юнацькі роки воїнів. Діти розглянули світлини кожного героя, прочитали вірші про мужність, мир, дружбу і дали клятву бути вірними синами та доньками своєї Вітчизни.

Колеснік Л.Д., класний керівник 1 класу

Результати вибору

електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу,

поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 1 класу

закладів загальної середньої освіти

Назва закладу освіти Світильнянський НВК

Область Київська

Район (місто) Броварський

Код ЄДРПОУ закладу освіти 25300631

№ закладу освіти в ІТС «ДІСО» 21668

1. «Українська мова. Буквар» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)

авт. Воскресенська Н. О.; Цепова І. В. – 19  прим.

 2. «Математика» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти авт. Скворцова С. О.; Онопрієнко О. В.  –  19 прим.

 3. «Англійська мова» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) авт. Будна Т. Б.  –  19 прим.

4. «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти

авт. Рубля Т. Є; Щеглова Т. Л.; Мед І. Л.  – 19  прим.

 5. «Я досліджую світ» підручник інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)

авт. Бібік Н. М.; Бондарчук Г. П. - 19 прим.

 Протокол педагогічної ради №3  від  15.05.2018 року 

  

Директор НВК:  ___________________________________Т.М.Решотко

 

 Інформація

про відповідального в Світильнянському за забезпечення виконання

наказу Міністерства освіти і науки України від 02 квітня 2018 року № 310

 Назва органу управління у сфері освіти Світильнянський НВК

Код ЄДРПОУ органу управління у сфері освіти 25300631

 № органу управління у сфері освіти в ІТС «ДІСО»  21668

№ ПІБ відповідального              Посада          Контактний телефон         е-mail

1   Моргун Олена Василівна     вчитель        0677699587                          svitylnia2015@ukr.net 

   

Директор:         ________________________ Т.М.Решотко

Кольоровий тиждень у Світильнянському НВК

     Весна нарешті завітала і до Світильні. Одразу захотілося чогось яскравого, незвичайного і чарівливого! Саме тому класний керівник 2 класу Світильнянського НВК Мазур Галина Костянтинівна разом із своїми учнями вирішили провести Кольоровий навчальний тиждень.

    Починаючи із 26 і до 30 березня тривав цікавий, веселий та пізнавальний Кольоровий тиждень, обов`язковою умовою якого були одяг або елемент відповідного кольору. Окрім різнобарвного вбрання, яке учні підбирали кожного дня, діти виконували тематичні завдання, рахували кольорові слова у віршах, складали барвисті сенкани та казки. На кожному уроці був присутній певний колір, незалежно від того, чи то математика, чи фізична культура, чи малювання! Ось так понеділок був червоним, вівторок - блакитним, середа - жовтою, четвер - зеленим, а п’ятниця – білою!

          Багато цікавого вдалося зробити. У захваті залишилися не тільки учні, а й сам вчитель. Усе було яскраво та емоційно! Тому подібні експерименти вирішили продовжувати, адже саме цього і чекає від учителів Концепція «Нова українська школа»!

Стешенко Тетяна Василівна,

ЗВР Світильнянського НВК

 Дружня зустріч

    15 береня відбулися тренінгові батьківські збори, майбутніх першокласників, на тему: "Впровадження в практику нового державного стандарту". На цих зборах, ми, батьки, практично онайомилися із методикою проведення тренінгових занять в першому класі.

     Вчителька, Колесник Людмила Дмитрівна, ознайомила присутніх батьків і вчителів із принципами державного стандарта Нової Української школи. На практиці ми побачили, як будуть проводитися ранкові зустрічі, як буде вестися щоденник вражень,які будуть хвилинки відпочинку у вигляді руханок.

     Ми, батьки, вдячні Людмилі Дмитрівні за такі збори  і бажаэмо їй натхнення на працю, і здоров я.

                                                                         З повагою батьки майбутніх першокласників

Фрагменти уроку з природознавства у 4 класі на тему: "Антрактида" (навчальний проект)

Учитель: Колеснік Л.Д.

Нова українська школа: реалізація ідей

у практиці початкового навчання

         6 грудня 2017 року заступник директора з навчально-виховної роботи Мальковець Ж.О. та голова шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів та вихователів ДНЗ Колеснік Л.Д. взяли участь у районному семінарі-практикумі «Нова українська школа: реалізація ідей у практиці початкового навчання», який проводився у Калинівській ЗОШ.

   Головними учасниками заходу були Лелюх Володимир Михайлович, головний редактор видавництва «Ранок», та Онопрієнко Оксана Володимирівна, кандидат педагогічних наук та завідувач відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України, член творчої групи з написання нових Стандартів освіти.

     Являючись співавтором навчально-методичного комплекту «Математика 1-4» та навчальних зошитів «Математика» для шкіл, які працюють в межах дослідно-експериментальної роботи за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти, Оксана Володимирівна  презентувала підходи до роботи з навчальною літературою нового покоління і особливості її використання.

Ж.О.Мальковець, ЗНВР

Відкритий урок у 1 класі

У вівторок 5 грудня у 1 класі було проведено інтегрований урок з математики (Піддубна О.М.) та англійської мови (Мальковець Ж.О.) на тему «Складання і розв’язування задач. Попереднє і наступне числа. Узагальнення і систематизація знань учнів». На урок були запрошені члени методичних об’єднань вчителів суспільно-гуманітарного циклу та вчителів початкових класів і вихователів ДНЗ.

Відкритий урок з математики та основ здоров'я  у 4 класі

Вчитель: Колеснік Л.Д.

Відкритий урок у 1 класі.

Тема: Письмо складів, слів, речень з вивченими буквами.

Розвиток мовлення.  Складання твору-розповіді за малюнком  “Зимові розваги ”.

Вчитель: Мазур Г.К.

   Семінар – практикум

    при Світильнянському НВК

 

 1.   21 лютого 2017 року при Світильнянському НВК відбувся семінар – практикум вчителів початкових класів на тему: « Формування комунікативної компетенції молодших школярів шляхом використання інтерактивних та інноваційних методів навчання» 

 2.   Учасників семінару, у кількості 19 чоловік, радо зустрів  Світильнський навчально-виховний комплекс у шкільному краєзнавчому музеї. Директор НВК                   Решотко Т.М. зробила презентацію навчального закладу, а екскурсоводи музею провели для присутніх цікаву та змістовну екскурсію.

        Відкрила семінар методист РМК Ткаченко В.М.  Вона ознайомила присутніх  із метою та завданням зібрання. Вчителями були відвідані уроки розвитку зв’язного мовлення у 1 і 3 класах та виховний захід у 2 – 4 класі.

         Тема  уроку у 1 класі була така « Закріплення вивчених букв. Складання розповіді за малюнком « Чарівна зима». Вчителька 1 класу Мазур Г.К. в доступній і цікавій формі, використовуючи інтерактивні методи навчання, такі як «Передбачення», «Асоціативний кущ», «Мікрофон», вчила учнів будувати зв’язні висловлювання, тобто відповідати на питання цілими реченнями.   Разом із цим збагачувався словниковий запас учнів, розвивалась спостережливість, навичка самоконтролю, почуття любові до природи рідного краю.

         Урок розвитку зв’язного мовлення у 3 класі стосувався краєзнавчої теми і мав назву «Стежина в рідному селі». Учителька Колеснік Л.Д. провела учнів стежинами рідного села від його заснування до сьогоднішнього дня. Учні 3 класу складали розповідь про вулиці села, описували предмети, явища, висловлювали власні думки з даної теми, вели спостереження за змінами в природі та житті рідного села. Учні 3 класу виразно читали вірші про рідний край та рідне село. Ниткою через увесь урок пройшло виховання в учнів патріотичних почуттів, любові до рідного краю бажання допомогти державі у скрутну хвилину та стати на її захист.

4. Виховний захід у 2 класі на тему: «А дружити треба вміти» провела вчителька Нідзельська А.О.  Були використані інтерактивні форми роботи як«Робота в групах», «Асоціативний кущ», вдало підібраний цікавий матеріал з даної теми.  Діти висловлювали власні думки, давали відповіді на запитання повним реченням, співали, танцювали. Урок пройшов у дружній, веселій обстановці.

         Зібрання за круглим столом розпочала методист РМК Ткаченко В.М. Зробила повний аналіз роботи вчителів початкових класів Світильнянського НВК з теми «Формування комунікативної компетенції молодших школярів».

         Виступали вчителі, які проводили уроки та колеги – гості, які проаналізували роботу  вчителів та учнів на уроках, висловили власну думку з приводу проведених уроків. 

 5. Вчителька початкових класів Богданівської ЗОШ  Крючкова Л.М.

представила учасникам семінару презентацію на тему: «Формування комунікативної компетентності школярів».  Представлені різні види роботи з учнями початкових класів з даної теми.

        Ткаченко В.М., методист РМК, ознайомила вчителів із методичним посібником «Я люблю Україну. Система лексичних завдань патріотичного спрямування  з української мови для учнів 3 класу», який написала вчителька Великодимерського СЗОНВК, керівник районного методичного об’єднання  вчителів 3 класів Товстенко Л.Т.

        Семінар закінчився підведенням підсумків та прийняттям рекомендацій.

 

                                                  Голова м/о вчителів початкових класів                                                      Світильнянського НВК

                                                    старший вчитель Колеснік Л.Д.

Україна - незалежна держава

 

Це Наше i це Твоe

                                          Рiдну землю, де живем, Україною зовем

Веснянi турботи

Життя звiрiв 

 

                Підготувала старший вчитель  початкових класів

           Світильнянського НВК  «ЗОШ  I-III ступенів – ДНЗ»

                                               Колеснік Людмила Дмитрівна

Сценарій свята прощання з початковою школою

«Вокзал прощання»

Система уроків "Україна - єдина країна"

     Урок 1. Види іграшки

 

                                  Урок 2.Чим цікава народна іграшка.

                  Продовження

        Урок 3. Майстер-клас.

                                          Виготовлення ляльки мотанки

 

                                                         Підготувала вчитель  початкових класів

                                                 Світильнянського НВК  «ЗОШ  I-III ступенів – ДНЗ»

                                                                         Мазур Галина Костянтинівна

Право дитини мати рівні з усіма права і свободи

 

Знай свої права та обов’язки

Права дитини

 

 

Система уроків

 

 

                                          Підготувала вчитель  початкових класів

                                                 Світильнянського НВК  «ЗОШ  I-III ступенів – ДНЗ»

                                                                          Нідзельська Антоніна Олександрівна

Без мови у світі нас немає

 

Свято для учнів початкової школи

 

 

                                          Підготувала вчитель  початкових класів

                                                 Світильнянського НВК  «ЗОШ  I-III ступенів – ДНЗ»

                                                                          Піддубна Оксана Миколаївна

     29 листопада 2016 році відповідно до плану роботи методичного об’єднання вчителів початкових класів та вихователів дошкільного навчального закладу на 2016-2017 н.р. у 3 класі проведено відкритий урок з англійської мови. Вчитель –     Мальковець Жанна Олександрівна. Тема уроку – How old are you? Numbers.

     На уроці були присутні директор школи Решотко Тетяна Миколаївна, члени методичного об’єднання суспільно-гуманітарного циклу та вчителі і вихователі МО початкових класів та вихователів ДНЗ.

Відкритий урок у 2 класі з англійської мови "Let's play"

Вчитель: Сіденко Василина Василівна

24 листопада 2016 року

Завдання для станцій

 

Go to the place where you can take books for reading.

 

Go to the place where little children play.

 

Find “Golden Gates”

 

Go to the place where you can buy sweets, chips, juice

 

Find the house where the teacher of Nature Study lives

 

Find the main (головна) person of the school

 

Go to the place where you can play football

 

Go to the place where doctors work

 

Find a little forest on the territory of our school

 

Find the place where you can eat fruits in autumn

Міжнародний жіночий

день

1 клас

© 2015 «Світильнянський НВК». Сайт створений на Wix.com

  • Белая иконка facebook
  • Иконка Twitter с прозрачным фоном
  • белая иконка googleplus
  • белая иконка youtube
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now