НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

      19.12 Святий Миколай завітав і до наших дітей. У своїх віршах, піснях учні 1-4 класів вітали, просили, жалілись, ділились та дякували небесному Отцю за подарунки. Навіть бешкетники замість різочки отримали солодощі.

   Тож нехай у всіх під подушкою завжди буде 3 подарунки: щастя в домі, любов у сім'ї та здоров'я близьких.

 

Л.А.Топіха, педагог-організатор

“Cool Games”

   На виконання Київської обласної програми  розвитку фізичної культури та спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки учні Світильнянського НВК взяли участь в обласній акції щодо  популяризації фізичної культури та спорту, здорового способу життя серед школярів Київщини.

     19-20 листопада для учнів 1-4 та 6 класів було проведено уроки фізичної культури з елементами «Cool Games» (веселі старти). Загалом до акції долучились  50 учнів закладу освіти.

Ж.О.Мальковець, ЗНВР

Мова єднання та сили

   Поет-пісняр Дмитро Луценко колись дуже влучно сказав: “Українське слово... Ти частка тих, що вже давно померли, їхня кров живуща, їхня жага нетлінна, безсмертне і величне, як Говерла, багате і дзвінке, як Україна”. І це істина, адже у нашій мові зберігається віковічна пам’ять народу.

  Цілий тиждень Україною проходили різноманітні заходи, присвячені Дню української писемності та мови, який припадає на 9 листопада - день народження Нестора Літописця. Світильнянський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ” також мав нагоду вшанувати свою солов’їну мову, саме тому вчителі-філологи організували цікаве і пізнавальне дозвілля для вихованців.

    Протягом тижня у закладі відбувалися цікаві тематичні події. Учні відвідали імпровізовану галерею робіт українського художника Юрія Журавля “Знай наших” та познайомилися із думками найвідоміших дочок та синів нашого народу про Україну. Школярі переглядали відеоролики, з яких дізнавалися про цікаві та раніше невідомі факти з рідної мови. Діяла виставка книг “Мова - духовний скарб нації”.

     Цікавим і насиченим виявився квест для учнів 5-10 класів “Моя чудова українська мова”, який допомагали готувати вихованці гуртків “Джура” та “Юні фольклористи” від КЗ БРР БРЦПВУМ. Саме під час такого змагання учні змогли показати свої знання з рідної мови, використати їх у нестандартних ситуаціях, а переможці отримали високі бали із навчального предмету! Квест закінчився яскравим флешмобом та дзвінкою піснею “Краща мова єднання”, яку виконали учні спільно зі своїми педагогами.

  Завершився тематичний тиждень, на мою думку, дуже символічно - написанням Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності!

  Ніщо так не об’єднує людей, як любов до рідного. Саме усвідомлення того, що серед багатьох тисяч українців, які долучилися до ХІХ радіодктанту, була і група небайдужих світильнянців, надихає і дає надії на світле майбутнє, у якому українці нарешті об’єднаються і думками, і ділами, а користуватися будуть тільки світлими і добрими словами, такими як: “любов”, “краса”, “мир”!

      Зі святом тебе, наша вишукана, співуча і унікальна мово!

В.В.Чернійчук, учитель української мови та

літератури, керівник гуртка "Юні фольклористи"

       Ярмарок  це завжди  свято. А якщо він шкільний і перед канікулами - це подвійне свято. 25 жовтня на захід завітали дві куми, овочі з городу, гурт дівчат, пісенні колективи, а також батьки  та односельці. Під українську жартівливу музику - торгували, куштували, закликали, купували. Ну і весело ж ми поярмаркували! 

Педагог-організатор Топіха Л. А.

Тиждень миру (16-20 вересня)

Олімпійський тиждень у НВК проводився з 9 по 13 вересня

 Протягом тижня було організовані наступні заходи:

    10 вересня - Олімпійський урок – в усіх класах відбулися бесіди про олімпійські види спорту та історію виникнення олімпійських ігор.

 9-13 вересня - розучування флеш-мобу "Україна ми одна" - учні 2-10 класів.

  12 вересня – урочиста хода з прапором та Олімпійський забіг (навколо скверу у цетрі села) – учні 2-10 класів та батьки.

Т.В.Стешенко, ЗВР

1/1

1/1

  2 вересня нашій школі виповнилося 40 років. На святі поколінь ювіляри-першокласники 1979 року вітали маленьких школярів 2019 року.

      Разом з гостями, вчителями, випускниками, перегорнули сторінки альбому шкільних спогадів. Пригадали відкриття закладу, пом’янули світлу пам’ять працівників, що пішли за обрій, вклонились  ветеранам педагогічної праці, присвятили своє життя рідній школі. Гарними словами, танцями, піснями, вітали ювілярку учні школи.

    З днем народження, рідненька,

    Подруго наша й наша ненько!

         

           Л.Топіха, педагог-організатор  

© 2015 «Світильнянський НВК». Сайт створений на Wix.com

  • Белая иконка facebook
  • Иконка Twitter с прозрачным фоном
  • белая иконка googleplus
  • белая иконка youtube
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now