ДО ЗИМОВОГО НВК

Новорічний вогник все ще такий актуальний, як і раніше, Нові зірки естради, нові вподобання, нові персонажі, нові враження... Вітання учнів 8-11 класів з Новим роком всіх приємно здивувало і повеселило! 

О.В.Ракул,в.о. заступника директора з ВР

У Світильнянському НВК 29 грудня - День Народження Казки. Дивовижно! Герої ожили і казка постала перед нами у всій своїй красі! А що ж подарували глядачам учні 7 класу? Широкополі кашкети, губні гармошки та безкраїй запал неприборканої енергії - ковбойський танок ... і-ха! Перші нотки і ви вже не в змозі втриматися у кріслах! Ну просто "дикий вест"!

О.В.Ракул,в.о. заступника директора з ВР

"Нарешті Новий Рік! Ура! Ура! Ура!..." Приблизно з такими емоціями зустрічали сьогоднішнє свято "Новорічну феєрію" учні початкової ланки. І чарівна ялинонька з вогниками, і Дід Мороз зі Снігуронькою, і казки на новий лад... було все: дзвінкі пісні, веселі таночки та солодкі подарунки. Недаремно ж на це свято діти з нетерпінням чекають цілий рік!

О.В.Ракул,в.о. заступника директора з ВР

  25 грудня на базі Світильнянського НВК за ініціативи    вчителів    району

відбулася дружня зустріч жіночих волейбольних команд, учасни-ками яких були дівчата та жінки Світильні, Гоголева, Плоского та Княжичів. Мета змагання - відродження жіночого волейболу  в районі. Всім командам дякуємо за гру. Пропонуємо для перегляду кращі моменти заходу. 

      Хай буде розум для добра 
   

14 грудня – день святого Наума, покровителя розуму, знань, доброчинства. У шкільному музеї для учнів початкової ланки п'ятикласники підготували інсценізоване свято «Пророк Наум наведе на ум», де показали певні традиції, які пов’язані з навчанням. Діти уявно побували в школі минулого, згадували народні прислів’я та приказки, відгадували загадки. А ті учні, які своєю працею досягли успіхів у навчанні, одержали солодощі. 
                                                                            Керівник музею Топіха Л. А.

Жив-був народ над Прип'яттю - і зник.
Роки летять, та біль - це не вгамує
Чорнобиль. Зона. Двадцять перший вік.
Страшні слова. У скронях кров пульсує.

Відтоді в зоні привиди-міста,
Де запах смерті (й) досі відчуваєш.
Зринає знову істина проста -
Як не цінуєш, то завжди втрачаєш!

Там стіни пам'ятають голоси.
Мов марево блукають силуети.
Вітри гойдають гойдалки пусті.
Дощі малюють спогадів сюжети.

А долі й досі іграшки лежать.
Самотні, без дитячої уваги.
Хвилини ледь повзуть, а не летять
Позбавлені життєвої наснаги.

Тут по дворах стоїть бузкова повінь
Сади цвітуть. В березах бродить сік.
Лоскоче води сонця ніжний промінь,
А звірям в лісі загубився лік.

Хатки осівші. Онімівші дзвони.
А на полях панують полини
На покуті запилені ікони.
Все у журі, немов після війни.

Чорнобиль. Зона. Двадцять перший вік.
Страшні слова. У скронях кров пульсує.
Жув-був народ над Прип'яттю - і зник.
Роки летять, та біль це не вгамує!

    14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС (більш відомий як День ліквідатора), який був офіційно введений Президентом України в 2006 році. Тому і педагогічний та учнівський колектив Світильнянського НВК приєдналися до вшанування тих мужніх, сміливих людей, що пожертвували своїм здоров’ям і життям заради нашої безпеки.

    Учасники літературної студії НВК стали ініціаторами проведення виховного заходу, присвяченого цій трагічній події. Вони представили свої роботи: ліричні та прозові твори, тематичні відеоролики та авторські презентації. Оглядову лекцію провів Вовк Юрій Аврамович, вчитель історії. А також діти переглянули соціальний відео-фрагмент "Флеш-моб «Проти радіації».

    Оберігайте природу рідного краю! Не живіть одним днем! Піклуйтесь про майбутнє своїх дітей!

 Ракул О.В., в.о. заступника директора з ВР

      Автор вірша - 

учениця 11 класу

Ярослава Моргун

      2 грудня у Калинівському будинку культури відбувся захід для дітей з особливими потребами "Повір у себе!". Для виставки наші учні підготували вироби з бісеру та квасолі. А ще вони брали участь у концертній програмі. Всі учасники отримали цікаві подарунки!

       А в нашій школі проведені заплановані лекції з практичним психологом та висвітлена виставка малюнків.

      Ми вже звикли, що 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Річ в тому, що ми, як і багато років тому, не хочемо всерйоз сприймати факт, що живемо в світі, в якому існує вірус імунодефіциту людини, і не хочеться вірити, що проблема СНІДу і його наслідків безпосередньо стосується кожного з нас. Тому практичний психолог Левченко Ірина Анатоліївна та соціальний педагог Кондратюк Олена Михайлівна провели з дітьми виховні лекції, присвячені профілактиці ВІЛ/СНІДу, однієї з найважливіших і трагічних проблем, що виникли перед людством наприкінці XX сторіччя.
      Учні 5-8 класі взяли участь у конкурсі малюнків, а 9-11 класи представили свої проекти з даної теми: відеоролики, презентації та слайд-шоу. 
        "Зупинімо СНІД, доки він не зупинив нас" - це слова, які повинен пам'ятати кожен!

 

О.В.Ракул, в.о. заступника директора з виховної роботи

    Мій улюблений світ — без насильства,

               Без жорстокості, болю і зла,

               Де народом заспівана пісня

             Містить тільки хороші слова…

                                                                   І. Супрун

     З 22 листопада в рамках акції «16 днів проти насильства» в школі проводяться заходи щодо збереження фізичного та психологічного здоров'я особистості, попередження насилля серед молоді, профілактика торгівлі людьми, виховання толерантного та емпатійного ставлення один до одного.

      А саме: 1-4 класи - бесіда "Я і моя поведінка" (перегляд мультфільму);

                      5-7 класи - бесіда "Скажемо насильству "Ні!"";

                      8-11 класи - бесіда "Молодь проти насильства".

                                                                                     Левченко І.А., практичний психолог

      20.11.16 в Світильнянському НВК проходила відкрита першість села Світильні з настільного тенісу, присвячена односельчанам-учасникам бойових дій АТО.
      На запрошення відгукнулися команди Великої Димерки, Русанова, Бобрика, Калити, Требухова та Зазим'я. 
            Призерами змагань стали:
 - до 40 років: Ковшун Сергій - 1 місце(Бобрик), Золотаревич Влад - 2 місце (Требухів), Приходько Давид - 3 місце (Бобрик) 
 - 40 років та старші: Кушнір Олександр Федорович - 1 місце (Зазим'я), Шелест Олексій Сергійович - 2 місце (Калита), Юрченко Григорій Мусійович - 3 місце (Русанів) 
        Спонсорами турніру стали Петров П.Є., Нестеренко С.С., Купка В.І. Завдяки їм учасники були нагороджені грамотами, медалями та ракетками. Особливу вдячність виносимо організатору змагань, вчителю фізичного виховання, Завєдєєву Анатолію Васильовичу.

 

Кондратюк Сніжана, учениця 10 класу.

    19 листопада 2016 року на базі Світильнянького НВК відбувся турнір з настільного тенісу, присвячений односельчанину, випускнику нашої школи Марченку І.М., який загинув у районі Донецького аеропорту. Адже 16 листопада Івану виповнилося б 32 роки. Турнір відкрила директор школи Решотко Т. М., яка побажала учасникам успіху та наголосила на тому, щоб ми завжди пам`ятали героїв, які захищають нас на сході. Дуже приємно, що до нас завітали учні Броварського району та гості із Баришівки. Також тенісисти відвідали шкільний музей, де екскурсовод Духанов Антон розповів про життєвий та воєнний шлях І. Марченка. Призерами змагань стали учні: Великодимерського НВК ( Ткаченко Р., Зобченко Л., Ткаченко А., Тринемко О., Дворко В.), Зазимського НВК (Лямкіна А., Галкевич І., Щиголь А.), Світильнянського НВК( Фурман В., Кондратюк С., Духанов О.) та Баришівського НВК ( Бондарєв О., Михайличенко Б., Бурбеля М.).        

        Переможці турніру отримали медалі,грамоти та невеличкі подарунки! 

Дарина  Щербак, учениця 11 класу

16 листопада ввесь світ відзначав День Толерантності.

Тож учні нашої школи відвідали урок-лекцію на тему:

                                                    "Толерантність це... давайте

                                                    поговоримо", і стали учасни-

                                                    ками конкурсу малюнків, а також

                                                    подивились однойменні соціальні

                                                   відеоролики. Сподіваюся, що кожен

                                                    з них, отримав часточку тепла і

                                                    розуміння, і почне сіяти зерна доброти та співчуття!

В.о. заступник директора з ВР, Ракул О.В.

ВИСТАВКА МАЛЮНКІВ ДО ДНЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ 

Тиждень енергоефективності (7-11.11.16)

  1. Конкурс дитячих малюнків – 5-7 класи.

  2. Конкурс літературних творів – 8-11 класи.

  3. Перегляд  відеороликів:                        – 1-11 класи.

В.о. заступник директора з ВР, Ракул О.В.

9 листопада учні середньої та старшої ланки разом з вчителями мали нагоду написати Всеукраїнський радіодиктант "Україна на зламі тисячоліть"

28.10.16р. у селі Княжичі відбувся брейн-ринг з правознавства. Наша команда "Люди у краватках" також приймала в цьому участь. В першому раунді команда виборала ІІІ місце, а в другому - V. Всім дуже сподобалося, з нетерпінням чекаємо наступного брейн-рингу.

Учасники  

  3-10.11.16р. до 72 річниці визволення  України від німецько-фашистських загарбників та 73 річниці визволення столиці України міста Києва, з метою шанобливого ставлення до пам’яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні та поваги до старшого покоління, у школі проведено низку заходів.

  Для учнів 2-4 та 5-6 класів у шкільному музеї екскурсоводом відділу «Село у роки Другої світової війни» Щербак Д. проведена екскурсія на тему «Пам’ять не зітреться, не зів’яне серед покоління і віки».

   Учні 7-11 класів прослухали лекцію вчителя історії  Вовка Ю.А. про етапи визволення України, значення ключових битв, як поклали початок у корінному переломі війни на користь радянських військ.

      Бібліотекар Гладка Р.О підготувала книжкову виставку л-ри «Україна у Другій світовій війні».

                                                       Педагог-організатор Топіха Л.А.

30 вересня працівники та вчителі школи приймали найтепліші та найщиріші вітання від своїх учнів, у серцях яких вогником Віри, Надії та Любові завжди палає мудрість, турбота, ласка, любов Вчителя.

Молодші школярі виконували пісні про першу вчительку, дізнавались про їх мрії, веселили цікавими жартами. Разом із учнями середньої ланки здійснили подорож до майбутнього. А старшокласники вразили цікавим гумористичним інтерв’ю з вчителями та відеофільмом «Очікування та реальність». А на завершення учні подарували квіти присутнім ветеранам педагогічної праці та всім працівникам освіти.

                                      Педагог-організатор Топіха Л. А.

ПАРАД ОСІННІХ КВІТІВ

Осінь захоплює, осінь вражає,               

Дивом – красою і барвами квіт…

20 вересня в школі було організовано виставку квітів, в якій взяли участь з 1 по 11 класи.

Учні та вчителі проявили неабияку фантазію та оригінальність, демонструючи красу та розмаїття квітів. Парад осінніх квітів протягом тижня радував школярів та гостей НВК.

      В рамках Олімпійського тижня, який проходив з 8 по 15 вересня 2016 року, були організовані змагання між класами в таких видах:

- стрибки на скакалці;

- віджимання;

- піднімання тулуба;

- стрибки в довжину;

- біг на 60 м.

      На олімпійському святі кращі спортсмени школи внесли Олімпійські вогонь та прапор, переглянули відеофільм про історію виникнення Олімпійських ігор та провели нагородження наших переможців.

 

Здрастуйте, здрастуйте, всі дорослі і малі!

Сьогодні знову школа ожила,

Дитячим сміхом дзвінко загула.

Таким привітанням розпочалось свято 1 Дзвоника, якого з нетерпінням чекали всі учні, а особливо наші першокласники. Вони пройшли під кольоровим містком веселки, розповіли вірші, виконали з мамами свій перший вересневий танок і отримали подарунки від 11-класників. Привітали всіх учнів, вчителів з днем Знань наші гості: сільський голова Кругляк О.В., представник ТОВ «Світильнянське» - Сєлєнін О.М. та настоятель церкви отець Максим.

 

З Новим 2016-2017 роком тебе, шкільна родино!

Педагог-організатор Топіха Л.А.

© 2015 «Світильнянський НВК». Сайт створений на Wix.com

  • Белая иконка facebook
  • Иконка Twitter с прозрачным фоном
  • белая иконка googleplus
  • белая иконка youtube
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now