Спортивні новини

 

    Зустріч з Олександрою Кононовою нікого не залишила байдужим. Тому пропонуємо вашій увазі враження дітей від інтерв'ю з спортсменкою.

   28.03.15. наша школа мала за честь приймати гостю, багаторазову паралімпійську чемпіонку Олександру Кононову. Не зважаючи на те, що вона знаменитість, яка має багато нагород, Олександра проста людина, з якою приємно спілкуватися. Завітала вона до нас зі своїми тренерами Андрієм та Анатолієм Васильовичем Завєдєєвими. Спортсменка розповіла про себе, початок своєї кар'єри та перемоги. Усі уважно слухали Олександру, адже не щодня до нас прижджають такі люди.

    Саша відповідала на питання, які цікавили присутніх. А також учні та вчителі підготували концерт, який на, мій погляд, сподобався Олександрі.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Після завершення зустрічі діти брали автографи та фотографувались з О.Кононовою.

    Емоції переповняли всіх. Я надіюсь, що ця зустріч була не останньою!!!

Сніжана Кондратюк

Зустріч з Олександрою Кононовою

Щоденник школярки

 Субота, 8:30. Знову вчимося по суботам. Слава Богу до нас приїде якась олімпійська чемпіонка, то хоч трохи прогуляємо уроки.

  10:00. Що це за чемпіонка? На неї всі чекають, як на безкоштовний Wi-Fi.

 10:20. Приїхали О.Кононова та її тренер, Завєдєєв А.А.. Що? Він син нашого фізрука? Який світ тісний.

 11:00. Виступили наші учні та вчителі. Олександра сміється та хлопає в долоні. Цікаво, вона зараз буде слухати дефірамби у свою честь і мило посміхатись дивлячись на нас?

  11:10. Саша забрала у Василини Василівни "бумашки" зі своєю біографією. Коротко переказала. Мабуть, не любить, коли її хвалять.

   11:20. Їй 24 роки?! У неї мабуть ще все попереду...

   11:40. Мм-да-а.

Мало того, що

в неї нагород,

як капелюшків

у Королеви

Англії, так вона

ще й одружена.

І донька є!

І півсвіту

об'їздила!

Я нею захоплююсь!!!

 

   12:00. Я сфоткалась з Олександрою! І взяла автограф!!! УРА!!! Я щаслива, наче на концерті Океан Ельзи!

    І справді - вона чудова!

    Відкрито-енергійна, розумна та весела. Це вона по життю така, чи її лижі зробили? А наші вчителі на лижах смішнючі. Може й мені на лижі стати :)

Ще під враженнями

Валерія Савотіна

Funny symphony in Svitylnya

    Щойно закінчився навчальний рік, як школа знову кличе. Проте уже не за парти на уроки, а у літній мовний загін пришкільного дитячого табору! Така новинка усіх нас дуже зацікавила! Що ж означає «мовний»? Що будемо там робити? Невже знову навчання? Всі ці питання заполонили нашу свідомість. Але ми знали одне – що підемо туди, адже обожнюємо англійську мову!

     І ось такий веселий і активний видався у нас перший тиждень! Кожен день починався з веселої зарядки, у нас має назву «Funny exercises». Ми повторювали смішні рухи, слідували вказівкам англійською мовою! Після – «Breakfast time»! Похід до їдальні супроводжувався пісенькою «Breakfast song», яку ми розучили в таборі. Під час сніданку ми не забували про правила етикету і англійську!

    Далі – «Speaking club»: ігри на зближення, командоутворення, навіть знайомство, адже ми скільки нового дізналися один про одного, спілкуючись (англійською звичайно ж!). На «Sport section» ми дізналися, що і в англомовних країнах є ігри, схожі на наші, от тільки так цікаво почути інструкції англійською! Також неймовірно рухливі і смішні ігри, у які ми грали весь тиждень: «Ninja», «Nose to nose», «The capture of Flag», «Football», «Kick».

     На «Art lub» ми виготовляли паперові головні убори, підставки для олівців, і навіть справжнісінькі музичні інструменти – маракаси! Для цього використовували паперові стаканчики та різні крупи для шуму. До речі, назва нашого загону музична «Funny symphony», тому і заняття тематичні. Уже на «Musical station» ми розучили пісню «In the jungle», уявили себе первісними людьми і підігрували на своїх інструментах. Також ми дуже повеселилися, танцюючи під народні мелодії різних англомовних країн та просто відомі хіти.

Особливим вийшов другий день табору, коли ми ходили до соснового лісочку та готували справжнісінький козацький куліш на вогнищі та пили ароматний трав’яний чай!

    Дуже цікавим виявилися завершення кожного дня, коли ми приходили на «Cinema corner». Спочатку ми переглядали мультики, а потім розігрували їх. Все вийшло, як у справжньому театрі! Після ми ділилися враженнями про день, і задоволені йшли обідати!

     Знаєте, ми по-різному уявляли такий табір: думали, що будемо вчити граматику, писати речення і повторювати слова. Дехто собі уявляв американський табір з наметами та розповідями навколо вогнища! А виявилося, що ми гралися, спілкувалися, веселилися, співали і танцювали! Що буде далі, можемо тільки уявляти! Але краще все-таки просто прийти і спробувати! We like English!

Вихованці мовного загону «Funny symphony»

 

27 травня 2016 року

Свято оснаннього дзвоника

 

«Мир на крилах з Японії»

(Peace On Wings from Japan)

    У Київському муніципальному театрі оперети 29 квітня о 19.00 відбувся концерт – один з заходів в рамках японсько-українського культурного проекту «Мир на крилах», приурочений до 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи та 5-ї річниці аварії на АЕС «Фукусіма-1». Учні та вчителі Світильнянського НВК мали змогу відвідати концерт і почути, як співає Наталія Гудзій, яка з 2000 року успішно веде концертну діяльність у Японії, є відомою бандуристкою та співачкою, а також є ідейною натхненницею проекту «Мир на крилах». Разом з нею на сцену вийшли одні з найвідоміших японських музикантів, яких український глядач почує вперше.

У цей вечір глядачі насолодились звуками як японських традиційних інструментів, так і звичних для нас. Цуґару шямісен та кото, які останнім часом все впевненіше завойовують увагу європейської та американської публіки, разом зі скрипкою та роялем створили незабутню атмосферу гармонії різних культур та філософій.

Головним мотивом у концерті звучала мелодія відомого іспанського віолончеліста Пабло Казальса – «Пісні птахів». Спільний концерт покликаний не лише показати боротьбу України та Японії за мир, але й стерти кордони між українцями та японцям, вкотре підтверджуючи, що комунікація за допомогою музики не потребує перекладача. Українці не тільки почули нові для себе музичні інструменти, а й мали змогу в цей вечір відчути єднання двох націй, які пережили спільне лихо. Не дивлячись на це, і ми, і японці вистояли, і виховуємо нові покоління маленьких громадян, які з новою силою боротимуться за мирне майбутнє.

Київський концерт став завершальним у європейському турне артистів - «Ренга. Пісні птахів 2016».

Організатор – Комітет проекту «Мир на крилах».

Концерт пройшов за підтримки Посольства Японії в Україні, Посольства України в Японії, Українсько-Японського Центру НТУУ «КПІ», Національного музею «Чорнобиль», Громадської організації інвалідів-чорнобильців «Земляки», Комітету проекту «Ренга Пісня Птахів», корпорації «Sadako-regashi», «Офіс Зірка».

Світильнянці з надзвичайним настроєм поверталися після концерту! Чуттєво, душевно, щиро ми провели вечір 29 квітня у Києві…

"Природа - це казка, яку треба читати серцем"

 

    Під таким гаслом в школі проведено ряд заходів, присвячених міжнародному дню Землі.

      Учні 1-7 класів переглянули 3D фільм "Наша планета в небезпеці".

      Вчитель природознавства Дяченко Г.М. провела для учнів 5-6 класів екологічну вікторину "Я знаю більше..."

    Учні школи випустили стінівки "Земля - колиска людства", в яких закликають берегти і примножувати багатсва природи, створювали красу і затишок своїми руками, працюючи на шкільних клумбах.

30-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС відзначили лінійкою-пам'яті, вшановуючи тих, хто ціною власного життя оплатив шанс на життя міліонів.

Педагог-організатор Топіха Л.А.

20 квітня 2016 року на базі Світильнянського НВК відбулися свято «English is fun!» (для учнів 1-4 класів) та квест (між учнями 3-4 класів), присвячені року вивчення англійської мови в Україні!

 

Організатори -

вчителі англійської мови

Мальковець Жанна Олександрівна та Сіденко Василина Василівна

 

березня 2016 року

Відкрита першість з волейболу

 

 

4 березня 2016 року

Свято сестричок, мам, бабусь

 

Різдвяне диво у Світильні

         11 січня 2016 року вже традиційно Світильнянський НВК зустрічав колядників з усього Броварського району та гостей з Луцька, Києва, Броварів…

         Уже другий рік поспіль у Світильні організовується фестиваль різдвяної пісні «Вечір колядок», ініціатором якого став настоятель Свято-Михайлівського храму о. Максим. На святі лунали вже знайомі та оригінальні українські колядки та щедрівки, недільні школи презентували біблійні історії про народження Христа, присутні діти мали змогу спробувати свої знання у різдвяній вікторині і отримати подарунки.

         Особливими учасниками дійства стали три колективи: вокально-інструментальний ансамбль з Калити, хор Волинських священників Рожищанського благочиння, хор семінаристів Києво-Печерської Лаври. Їхній спів не просто вразив слух, а й зачепив найтонші струни душ усіх присутніх.

        На завершення вечора маленькі колядники отримали солодкі подарунки, за що вдячні небайдужим односельчанам, у народі названих спонсорами!

         Надзвичайно приємно, що наша актова зала ледь змогла вмістити усіх охочих долучитися до прекрасного, духовного, різдвяного!

Усім присутнім сподобалося святкування народження Ісуса Христа. Тому наступного року чекатимемо з нетерпінням!

                                                                               Василина Сіденко, керівник гуртка «Літературне краєзнавство» БРЦПВ

Свято радості, мрій, подарунків

   Нарешті ми дочекались найчарівнішого свята з Дідом Морозом та Снігуронькою.

Новорічні свята пройшли весело, цікаво, різноманітно. Батьки та гості переглянули казки «Коза-дереза» (1 кл.), «Вовк та семеро козенят» (2 кл.), «Рукавичка» (3 кл.). а четвертокласники разом із Сніговою Королевою, Каєм та Гердою провели веселі конкурси, запальну музичну гру, цікаві загадки. Все свято супроводжувалось новорічними піснями, танцями, хороводами.

    Герої казки «12 місяців» (5-7 кл.) нагадали глядачам, що чудеса трапляються, якщо в них вірити, а добро завжди переможе зло.

      А старшокласники (8-11 кл.) запросили всіх ввечері на хутір Диканьку і розкрили таємницю ночі перед Різдвом. Солоха, Чорт, Пацюк, дівчата, разом з веселими піснями, танцями, показали неповторність та вишуканість українських свят, народних традицій.

Робити добро – це так просто!

Напередодні дня Святого Миколая ми відвідали дитячий будинок «Надія», що знаходиться в селі Мокрець. Привезли подарунки дітям, кошти на які збирали всією шкільною родиною, взявши участь в акції «Твори добро».

Свої приїздом ми хотіли подарувати частинку душевного тепла, радість та побачити дитячу посмішку, що нам і вдалось зробити. Приміряючи обнови, всі були дуже задоволені і вдячні.

Робити добро – це так просто!

27.11.2015р. пройшов загальношкільний урок-реквієм «Великий голод – вічний гріх», на якому вчитель історії Вовк Ю.А. розповів про причини та наслідки штучно створеного голоду. Учні 9 класу підготували виступи та зачитали свідчення очевидців трагедії.  Бібліотекар Гладка Р.О. презентувала виставку літератури,  присвячену голодомору 1932-1933 рр. На завершення  всі присутні вшанували хвилиною мовчання душі замордованих  голодом  та  причастилися шматочком хліба,  без якого померли мільйони  українців. Від  імені  всіх односельчан  до пам’ятного знаку Жертвам Голодомору учні 8 класу поклали вінок.

 

Листопад 2015 року

Місячник благоустрою

 

 

Листопад 2015 року

Місячник благоустрою

 

 

13 жовтня 2015 року

Благодійний ярмарок

 

 

2 жовтня 2015 року

День працівника освіти

 

 

17 вересня 2015 року

Свято квітів

 

21 вересня 2015 року

Всесвітній день миру 

 

10-14 вересня 2015 року

Олімпійський урок.

Олімпійський тиждень 

 

1 вересня 2015 року

Свято Дня знань

та першого дзвоника.

Перший урок 

 

26 серпня 2015 року

Обласний брифінг

"Стратегічні напрями

розвитку системи"

 

24 серпня 2015 року

Ігри патріотів

 

24 серпня 2015 року

Урочиста частина Дня Незалежності та відкриття меморіальної дошки

 

21 травня 2015 року

День вишиванки в

Світильнянському НВК

 

09 травня 2015 року

ПАМ'ЯТАЄМО. ПЕРЕМАГАЄМО

08 травня 2015 року

Лінійка-вшанування пам'яті

"І він там був, на тій страшній війні...", "Герої серед нас" 

07 травня 2015 року

Ігри патріотів в с.Калинівка

13 квітня 2015 року

ІІ районний фестиваль "Пасхальна радість" в с.Зазим'я 

Міжнародний день жінок

06 березня 2015 р.

28 лютого 2015 року

Зустріч зими з весною 

26 лютого 2015 року

Посвята першокласників в читачі

20 лютого 2015 року 

Герої Небесної Сотні 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 ЛЮТОГО 2015 РОКУ 
СЕМІНАР ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРА З НВР

СТОРІНКИ ШКІЛЬНОГО ЖИТТЯ

© 2015 «Світильнянський НВК». Сайт створений на Wix.com

  • Белая иконка facebook
  • Иконка Twitter с прозрачным фоном
  • белая иконка googleplus
  • белая иконка youtube
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now