Лист МОН
Щодо реалізації Закону України
"Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань
завершення 2019-2020 навчального року"
Наказом Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року № 1036 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.
Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.
Звертаємо увагу на те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2019 року.
До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов — 27 травня, з англійської мови — 28 травня, з фізики — 30 травня, з історії України — 4 червня, з біології — 6 червня, з географії — 11 червня.
Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики, української мови і літератури та фізики буде оголошено до 14 червня, з іноземних мов та біології — до 20 червня, з історії України, географії, хімії — до 25 червня.
Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (зокрема, учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та непідконтрольних Україні територій Донбасу), триватиме з третього до 20-го травня 2019 року. Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднено до 30 квітня 2019 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання учасники додаткової сесії отримають до 18 липня.
19 січня у 11 класі відбулися батьківські збори з приводу проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.
Присутні: заступник директора з навчально-виховної роботи Мальковець Ж.О., класний керівник 11 класу Костяна Л.М., батьки – 4, учні – 5.
Батьків ознайомили з переліком предметів ЗНО, графіком проходження тестування, процедурою реєстрації на пробне ЗНО та на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання, з особливостями проведення ЗНО з іноземної мови та організацією підвезення до пунктів тестування.
Реєстрація на пробне ЗНО – 2017
18 січня 7 учнів Світильнянського НВК зареєструвались на проходження пробного зовнішнього незалежне оцінювання. У 2017 році пробне ЗНО коштує 129 грн. (+ 21,50 грн ПДВ). Учні виявили бажання пройти тестування з української та англійської мови, математики, історії України та географії.
Мальковець Ж.О., заступник директора з НВР
30 листопада 2016 року заступник директора з навчально-виховної роботи Мальковець Ж.О. провела інформаційну бесіду з учнями 11 класу Світильнянського НВК стосовно особливостей проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році. Учнів ознайомили з графіком тестування, особливостями реєстрації та отримання результатів пробного тестування.
Відповідно до вимог відділу освіти Броварської районної державної адміністрації список з підписами учнів 11 класу, які прослухали вище зазначену інформацію, надіслано до Київського регіонального центру зовнішнього незалежного оцінювання (список додається).
Графік проведення
основної сесії ЗНО-2017
українська мова і література 23 травня
іспанська мова 25 травня
німецька мова 25 травня
французька мова 25 травня
англійська мова 29 травня
математика 31 травня
історія України 02 червня
російська мова 06 червня
біологія 08 червня
географія 12 червня
фізика 14 червня
хімія 16 червня
Графік проведення ЗНО-2016
Основна сесія
5 травня - українська мова і література
11 травня - математика
13 травня - історія України
3 червня - російська мова
6 червня - іспанська мова
7 червня - англійська мова
8 червня - німецька мова
9 червня - французька мова
10 червня - біологія
13 червня - фізика
15 червня - географія
17 червня - хімія
Додаткова сесія
14 червня - українська мова і література
16 червня - математика
21 червня - історія України
22 червня - російська мова
23 червня - англійська мова
23 червня - іспанська мова
24 червня - німецька мова
24 червня - французька мова
29 червня - біологія
30 червня - фізика
1 липня - географія
4 липня - хімія
Інформація
щодо деяких особливостей зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року
У 2015 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2015 року.
Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку:
Українська мова і література
Історія України
Математика
Біологія
Географія
Фізика
Хімія
Англійська мова
Іспанська мова
Німецька мова
Російська мова
Французька мова
Характеристики тестів із усіх предметів і критерії оцінювання завдань з розгорнутою відповіддю розміщені в розділі «Підготовка до ЗНО».
Два рівні складності сертифікаційної роботи (тесту)
Абітурієнти складатимуть тести ЗНО з української мови і літератури та математики двох рівнів складності – базового і поглибленого, обрати який слід буде під час реєстрації. Рівень складності тесту, необхідний для вступу на навчання, визначатиметься Правилами прийому до вищого навчального закладу.
Державна підсумкова атестація (ДПА) з української мови
Для усіх випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року результати ЗНО з української мови і літератури зараховуватимуться як результати ДПА. Вони визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови.
Встановлення «порогового бала»
Для визначення результатів ЗНО-2015 з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал», тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відборі при вступі на навчання.
Детальніша інформація про метод визначення експертами «порогового бала» подана в статті Валерія Бойка «Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання: старі проблеми та нові перспективи»