Тренінг з англійської мови

    В умовах реформування освіти та впровадження Нової української школи вчитель повинен володіти сучасними методиками організації роботи, які допоможуть створити ефективне підґрунтя для прищеплення вихованцям життєво важливих компетентностей. З метою поглиблення знать з даного питання 13 вересня на базі Світильнянського НВК проведено тренінг та практичне заняття для вчителів англійської мови, які викладають у 1 класі. Учасниками заходу стали представник районного методичного кабінету Герасименко Світлана Миколаївна, представники видавництва Pearson та вчителі Броварського району, які викладають англійську мову у 1 класі.

  Тренінг було організовано представниками Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education  Мар’яною Петречко, методистом видавництва, та Анною Сосіною, спеціалістом з підбору автентичної літератури видавництва Pearson.  Темою заняття була «Ефективна реалізація вимог та рекомендацій Нової української школи». Кожен учасник тренінгу отримав відповідний сертифікат та можливість стати учасником розіграшу цінного подарунку від видавництва.

   Після тренінгу вчитель англійської мови Світильнянського НВК Мальковець Жанна Олександрівна провела практичне заняття з учителями-іноземцями. На прикладі лексичного матеріалу з підручника Будни Т.Б., який вище зазначений заклад освіти обрав для 1 класу, вони відпрацьовували метод використання ігрових елементів при засвоєнні лексики.

     Крім того, присутніх ознайомили з календарем лінгвістичних конкурсів та олімпіад на 2018-2019 навчальний рік. Всі бажаючі отримали оновлені навчальні програми з англійської мови на початкові класи та перелік перезатверджених  програм для реалізації варіативної складової.

  Невеличким, але надзвичайно приємним подарунком для учасників семінару став флешмоб від учнів Світильнянського НВК, який проводився в рамках Олімпійського тижня.

Ж.О.Мальковець, вчитель англійської мови

Massive Open Online (MOOC) Training: English for Media Literacy

    22 червня вчитель англійської мови Мальковець Жанна Олександрівна взяла участь у п’ятигодинному тренінгу для вчителів іноземної мови “Massive Open Online Course Training: English for Media Literacy” (смт Велика Димерка). Проведений тренінг є частиною загальнодержавного проекту – масового відкритого он-лайн курсу з медіаграмотності MOOC. Цей проект ініційований Відділом преси, освіти та культури посольства США в Україні і проводиться Регіональним офісом з питань викладання англійської мови  посольства США в Україні, а також  громадською організацією «Український центр громадянських ініціатив «Світло».

    Тренінг був побудований на матеріалах курсу English for Media Literacy навчальної он-лайн платформи Coursera. Цікаво, неординарно провела цей захід Інна Литвин,  фасилітатор курсу "MOOC English for Literacy". Метою заняття було надання учасникам інформації щодо медіаграмотності, ознайомлення з найкращими способами отримання даних за допомогою сучасних засобів масової інформації. Учасники заходу навчилися розрізняти пропаганду та правдиву інформацію, перевіряти фейкові новини, дізналися про особливості створення реклами у різних ЗМІ.  Тренер озброїла вчителів джерелами, з яких можна черпати знання, вчитися, перевіряти достовірність повідомлень, зуміла легко і просто навчити учасників медіаграмотності, обережно і вдумливо користуватися джерелами інформації, перевіряти їх достовірність, ламати стереотипи. Зважаючи на сучасні зміни в освіті,  такі навички є вкрай важливими для педагога-новатора.

  Всі учасники тренінгу отримали сертифікати про проходження навчання та інформаційні матеріали Регіонального офісу з питань викладання англійської мови посольства США в Україні.

Жанна Мальковець, учитель англійської мови

Вільних місць - 11

© 2015 «Світильнянський НВК». Сайт створений на Wix.com

  • Белая иконка facebook
  • Иконка Twitter с прозрачным фоном
  • белая иконка googleplus
  • белая иконка youtube
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now