Вітаємо наших переможців і призерів олімпіад та конкурсів за 2019-2020 н.р.

Олімпіада з філософії 

(обдасний етап) - І місце

Олімпіада з української мови та літератури 

(районний етап) - ІІ місце

Конкурс фотографій "Неосяжна моя, Україно"

 (районний етап) - І місце

Конкурс ім.Т.Шевченка

(районний етап) - І місце

Міжнародний конкурс ім.Петра Яцика 

(районний етап) - ІІІ місце

Конкурс "Творчі канікули-2019"  

(обласний етап) - І місце

Конкурс «Об’єднаймося ж, брати мої»

(районний етап) - І місце

 Анастасія Голуб

10 клас

Олімпіада з філософії 

(Всеукраїнський етап) - ІІІ місце

Олімпіада з філософії 

(обдасний етап) - І місце

 

Олімпіада з української мови та літератури 

(районний етап) - І місце

Олімпіада з англійської мови

 (районний етап) - ІІІ місце

Конкур ім.Т.Шевченка

(районний етап) - ІІ місце

Олімпіада із зарубіжної літератури

 (районний етап) - ІІІ місце

Анастасія Левченко

9 клас

 

Олімпіада з філософії 

(Всеукраїнський етап) - ІІІ місце

Олімпіада з філософії 

(обдасний етап) - І місце

 

Конкурс "Творчі канікули-2019"  

(обласний етап) - І місце

Вєра Козаченко 

8 клас

Олімпіада з інформаційних технологій

(районний етап) - ІІ місце

Всеукраїнський фестиваль (конкурс) блогерів «Smart Blog»

(Всеукраїнський етап) - І місце

Артем Нідзельський

9 клас

Конкур ім.Т.Шевченка

(районний етап) - ІІІ місце

Легкоатлетичний біг

(районний етап) - ІІ місце

Конкурс творчих робіт на екотематику в рамках Всеукраїнського фестивалю  відповідального споживання "Grin Green Fest"!

(Всеукраїнський етап) - ІІ місце

у номінації "Учнівська ініціатива"

Євген Герасименко

6 клас

Конкурс фотографій

«Неосяжна моя Україно!»,

 напрям «Архітектурні пам’ятки України»

(районний етап) - І місце

Всеукраїнський фестиваль (конкурс) блогерів «Smart Blog»

(Всеукраїнський етап) - ІІІ місце

Олександр Духанов

10 клас

Наталія Чернявська

9 клас

Конкурс творчих робіт на екотематику в рамках Всеукраїнського фестивалю  відповідального спожи-вання "Grin Green Fest"!

(Всеукраїнський етап) -

 І місце

у номінації "Відео"

Іван Дудка

10 клас

Конкурс творчих робіт на екотематику в рамках Всеукраїнського фестивалю  відповідального спожи-вання "Grin Green Fest"!

(Всеукраїнський етап) -

 ІІ місце

у номінації "Відео"

Анастасія Можейко

8 клас

Всеукраїнський фестиваль (конкурс) блогерів «Smart Blog»

(Всеукраїнський етап) -

ІІІ місце

Ангеліна 

Ткаченко

4 клас

Районний конкурс «Повір у себе»

(районний етап) - ІІІ місце

Поліна

Отрода

3 клас

Конкур ім.П.Яцика

(районний етап) - ІІІ місце

Гран-Прі на районному фестивалі

"Сяйво різвяної зірки"

учні 7-10 класів, вихованці гуртка "Юні фольклористи"

Районний етап конкурсу

"Космічні фантазії"

(районний етап) - ІІІ місце

учні 4 класу, вихованці гуртка "Бісероплетіння"

Участь учнів Світильнянського НВК, вихованців гуртка "Юні фольклористи", у Міжнародному фольклорному фестивалі "Sunny Olimpia - 2019", Болгарія 

© 2015 «Світильнянський НВК». Сайт створений на Wix.com

  • Белая иконка facebook
  • Иконка Twitter с прозрачным фоном
  • белая иконка googleplus
  • белая иконка youtube
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now