Плідна робота - чудовий фініш!

       Відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації з 29 травня ао 12 червня відбулися обласні онлайн-конкурси  для роїв – учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Рої "Світлі" (старший вік) та "Світило" (середній вік) Світильнянського НВК взяли участь у всіх змаганнях. Пишаємось такими результатам: "Топогрпфія" - Світило (І місце); "Рятівник" - Світлі (ІІ місце),  Світило (ІІ місце); "Відун" - Світлі (ІІ місце),  Світило (ІІІ місце); "Краєзнавчий квест" - Світлі (ІІ місце),  Світило (ІІІ місце).  Плідна робота - чудовий фініш. Вітаємо наших джурівців і дякуємо їм за наполегливість і вірність українському народові! А також висловлюємо подяку вчителям Василині Чернійчук, Ірині Левченко за підготовку учнів до конкурсів.

Тетяна Стешенко, керівник гуртка "Джура"

        22 лютого 2020 року Комунальним закладом Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» на базі спортивно-стрілецького комплексу СП ТОВ «Варта Київської Русі» (м. Бровари)  було проведено одноденний районний військово-патріотичний  вишкіл «Готуємось до захисту Вітчизни».

        Учасниками вишколу стали і учні нашої школи вихованці гуртків «Джура».

        Школярі мали змогу ознайомитися з основними прийомами надання  домедичної  допомоги, порядком  дій при виявленні мінно-вибухових предметів, ознайомитися з будовою вогнепальної стрілецької зброї та виконати навчальні стрільби з малокаліберної гвинтівки.

        На протязі всього дня зі школярами працювали досвідчені інструктори, учасники АТО, які мають за плечима знання та великий досвід в умовах бойових дій.

        Щиро дякуємо організаторам за захід.

Тетяна Стешенко, керівник гуртка "Джура"

Як джурівці у таборі навчалися...

    29 – 30 жовтня 2019 року вихованці гуртка “Джура”, учасники рою “Світлі”, учні Світильнянського НВК на чолі з виховником рою, керівником гуртка “Джура” КЗ БРР БРЦПВУМ, Стешенко Тетяною Василівною та вчителем історії Сушком Дмитром Валерійовичем взяли участь у історичному таборі “Древня Київщина”. Дійство відбувалося у селі Хлепча Васильківського району. Табір організовано за підтримки Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації і громадської організації “Захист прав молоді та релігійних громад”.

     Метою даного молодіжного заходу було набуття молоддю знань, навичок та інших компетентностей з історії України, та зокрема Київщини, поза системою освіти; розширення і практичне освоєння знань здобутих у школі або у вищому навчальному закладі з історії України; популяризація молодіжної неформальної освіти; інтелектуальний, духовний і фізичний розвиток; пробудження національної свідомості та гордості за свою національну ідентичність через систему неформальної освіти, зокрема з історії України.

     Взяти участь у даному молодіжно-патріотичному заході були запрошені усі райони Київщини.

     Традиційно захід розпочався зі святкового шикування команд та Державного Гімну України.  Під час реалізації  програми Історичного табору «Древня Київщина» було проведено: серії лекцій та тренінгів з історії України періоду Київської Русі та доби Козацтва; наглядовий показ предметів відповідної доби (обладунки, зброя, одяг, предмети побуту, тощо); таборування; спортивне орієнтування в лісі; стрільби із гвинтівки та лука, а також метання ножів.

       Світильнянці з азартом брали участь у змаганнях. На природі без електрики та будь-яких допоміжних засобів допомагали організаторам ставити намети, розводити багаття та готувати туристичні страви. Учасники молодіжного заходу залишились дуже задоволеними та з нетерпінням очікуватимуть наступних подібних зустрічей.

Писар

© 2015 «Світильнянський НВК». Сайт створений на Wix.com

  • Белая иконка facebook
  • Иконка Twitter с прозрачным фоном
  • белая иконка googleplus
  • белая иконка youtube
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now