Новорічні свята

 

Садочок -

Музична композиція «Зустріч Святого Миколая»  - 

                       19.12.17р.  10:30-11:00

1-4 класи - 

Виховний захід «На гостину до Святого Миколая»  -

                       19.12.17р.   11:00-11:30

 

ДНЗ та 1 клас  -

«Новорічний карнавал» -

                       29.12.17р.     9:30-10:20

1-4 класи -

Інсценівка «Сніговик-поштарик»

                       29.12.17р.     11:30-12:30

5-7 класи -

Шоу-програма «У гостях у Каті Осадчої»

                       29.12.17р.     16:00-17:00

8-11 класи -

Шоу-програма «З Новим Роком, з новим щастям!»

                       29.12.17р.      17:00-19:00

Вечір авторської і народної творчості у Світильні

    24 грудня 2017 року у актовому залі Світильнянського НВК відбувся Вечір авторської та народної творчості, організований настоятелем Свято-Михайлівського храму о. Максимом Молотковим.

Учасниками заходу стали “господарі” - вихованці гуртка “Юні фольклористи” (керівник Чернійчук В.В.) від КЗ БРР “Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді”, які презентували авторські вірші. Запрошеними гостями були зразковий ансамбль “Джерельце” с. Плоского (керівник - Бардаченко Л.А.), творчий колектив сопілок с. Русанів (керівник - Сімонов А.Г.), виконавці естрадної пісні смт Калита. Головним гостем вечора став переможець проекту “Голос країни - 7” о. Олександр Клименко,

     Усі присутні насолоджувалися народними та авторськими піснями, віршами, інструментальними номерами. Особливо приємно було поспілкуватися з о.Олександром, який виконав зворушливі пісні та поділився своїми думками про життя.

Чернійчук Василина Василівна,

керівник гуртка “Юні фольклористи”

     Шостого грудня до дня ЗСУ проведено військово спортивний конкурс «Супер козак школи».  Команди «Пілоточка» - 8 класу  та «Камуфляж»  9 класу змагались у наданні першої  медичної допомоги, написанні листа коханій , армреслінгу. А також показали знання у конкурсах на уважність, знання військової справи, техніки. Підбадьорювали команди виступи учасників художньої самодіяльності своїми веселими, запальними українськими стройовими  піснями. Завершилось свято нагородженням всіх учасників та переможцями.

Топіха Л.А., педагог-організатор

    19 листопада відбувся обласний тенісний турнір (серед дорослих) на честь Марченка І.В. Серед гостей була мама Островська Л.Ф. та голова обласної спілки ради ФСТ «Колос» Соловей П.В. Перед початком проведена екскурсія до шкільного музею.

    Призерами змагань з настільного тенісу стали : команда Броварського райоону №1 –І місце, команда Бородянського району - ІІ місце,та команда Броварського району №2- ІІІ місце.

                                                                                                                        Педагог-організатор Топіха Л.А.

    29.09. у школі традиційно відзначали день працівників освіти.  Вітали любих вчителів та ветеранів педагогічної праці у у віртуальному кафе "Зошит у клітинку". Учні готували улюблені справи у формі виступів від найменших поварів до найстарших шеф кухарів. Шкільний  гумор, запальні танці, улюблені пісні про вчителів тримали піднесений настрій протягом усього свята.

    Здоров'я, терпіння, успіхів вам - наші найрідніші вчителі.

Педагог-організатор, Топіха Л.А.

Світильнянське олімпійське кільце

    Батько... Це слово змушує кожного згадати про суворі, але добрі очі, про мудрі поради, які допомагають у складні хвилини, про золоті руки, які дають друге життя зіпсованим речам і приводять до ладу усе вдома... Батько...

      14-15 вересня 2017 року педагоги та учні Світильнянського НВК присвятили свої заходи Дню батька. Першого дня діти готували оригінальні букети найріднішим татам у рамках Свята квітів. Композиції вийшли справді чарівні, наповнені любов’ю і ніжністю дитячих рук.

      Другого дня у сквері імені Івана Марченка відбулася урочиста лінійка, яка відкрила товариський забіг “Світильнянське олімпійське кільце”. Запрошені гості вітали присутніх тат і усіх спортсменів з таким чудовим днем. Організатори заходу та шкільні спортсмени виголошували свої присяги, а учні школи приготували музичне привітання своїм татусям! Почесними гостями свята були настоятель Свято-Михайлівського храму села Світильня ієрей Максим Молотков та ветеран АТО, «кіборг» Роман Володимирович Сливоцький, командир відділення 81-ї штурмової бригади аеромобільних військ України. До речі, Роман Володимирович є тренером жіночої юнацької команди з гандболу в смт. Білогір’я  Хмельницької області.

     Далі відбувся сам забіг. Учасники по своїх вікових категоріях мали подолати дистанцію (одне коло навколо парку - для 2-3 класів, та два кола - для 4-5, 6-8, 9-11 класів та найстарших учасників - батьків та вчителів). Останній забіг виконували переможці, які отримали 1-ші та 2-гі місця у своїх категоріях. Абсолютними чемпіонами стали Анастасія Голуб (8 клас) та Богдан Тимощенко (9 клас).

   Усі переможці отримали призи, а учасники - солодкі медалі! Організатори свята вдячні усім присутнім за підтримку дійства і мають надію, що такий забіг стане традиційним! Хочеться подякувати організаторам заходу та голові сільської ради, який забезпечив переможців подарунками.

 Переглянути змонтоване відео можна на сайті НВК або за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=eP92mUbc0YI&t=176s

 

Василина Василівна Чернійчук,

класний керівник 8 класу

© 2015 «Світильнянський НВК». Сайт створений на Wix.com

  • Белая иконка facebook
  • Иконка Twitter с прозрачным фоном
  • белая иконка googleplus
  • белая иконка youtube
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now