#деньвишиванкиденьродоводу

Анастасія Голуб, учениця 10 класу,

Владислава Голуб, учениця 4 класу, та їхня родина

Максим Примак, учень 5 класу,

та його родина

Олександр Коряченко, учень 6 класу, та його родина

Карина Вечеря, учениця 6 класу, Артем Вечеря, учень 1 класу,

 та їхня родина

Вєра Козаченко, учениця 8 класу,

Надія Козаченко, учениця 4 класу,

та їхня родина

Віталіна Кондратюк, учениця 8 класу, 

та її родина

IMG_20200222_135031
IMG_20200222_125936
IMG_20200222_133230
IMG_20200222_135031
IMG_20200222_125936
IMG_20200222_133230

   22 лютого 2020 року Комунальним закладом Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури» на базі будинку культури села Требухів проводився районний конкурс читців "Перо натхнення", присвячений Шеченківським дням, у якому взяли участь 57 учасників з району та отримали іменні сертифікати.

        Наше село представляли 8 учнів з 4 та 6 класів.

       3 місце у номінації "Кращий творчий колектив читців" вікова категорія 6-12 років виборали брати Нагорні, Павло та Петро.

        Вітаємо усіх учасників та дякуємо організаторам за захід.

Тетяна Стешенко, ЗВР

        21.02 ексурсовод музею  Левченко Н. презентувала виставку "Ой маю я хустку".Вона розповіла про традиційний жіночий головний убір, який весь час змінюється під впливом моди, про призначення, символіку та обряди, в яких використовується хустка.                                    За результатами конкурсу на кращу хустку найбільшу кількість балів набрала хустка вчителя образотворчого мистецтва Гладкої Р.О.                                             

        Хай завжди наша хустка-берегиня береже тепло наших душ і живе вічно.                                                                                                                                                                 Керівник музею Топіха Л. А.

        22 лютого 2020 року Комунальним закладом Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» на базі спортивно-стрілецького комплексу СП ТОВ «Варта Київської Русі» (м. Бровари)  було проведено одноденний районний військово-патріотичний  вишкіл «Готуємось до захисту Вітчизни».

        Учасниками вишколу стали і учні нашої школи вихованці гуртків «Джура».

        Школярі мали змогу ознайомитися з основними прийомами надання  домедичної  допомоги, порядком  дій при виявленні мінно-вибухових предметів, ознайомитися з будовою вогнепальної стрілецької зброї та виконати навчальні стрільби з малокаліберної гвинтівки.

        На протязі всього дня зі школярами працювали досвідчені інструктори, учасники АТО, які мають за плечима знання та великий досвід в умовах бойових дій.

        Щиро дякуємо організаторам за захід.

Тетяна Стешенко, керівник гуртка "Джура"

    20.02 до п'ятої річниці боїв на Дебальцівському плацдармі у шкільному музеї проведено урок мужності ,,Вклоніться, пригадайте, проживіть...". Присвятили його випускникам школи, воїнам,братам- близнюками  Грабовенкам Богдану Миколайовичу та Максиму Миколайовичу. Вони вижили в тому пеклі, стали живими свідками страшної війни. За їхніми спогадами розроблена тематична екскурсія, яку презентував ексурсовод музею Нідзельський Артем. На заході  була присутня дружина одного з демобілізований бійців.                 

  Будьмо ж милосердними до героїв у камуфляжі. Тільки любов, підтримка, терпіння,доброта повертають їх до мирного життя.

  Керівник музею Топіха Л. А.

     29.01 день пам'яті героїв Крут. Щоб наші учні краще зрозуміли та оцінили важливість історичної події 102- річної давнини для старшокласників була організована екскурсія до меморіального комплексу ,,Пам'яті героїв Крут." Учні школи  та вчителі переглянули документальний фільм ,,Україна забута історія" та художній фільм ,,Крути 1918."  Вшанували пам'ять розстріляних, закатованих студентів біля Кургану у селі Літки.                             

         Ми знаємо. Ми пам'ятаємо.             

  Педагог-організатор  Топіха Л. А.

     Соборна. Вільна. Неподільна. Під такою назвою 22.01 пройшли у школі заходи до відзначення 101 річниці соборності України. Вихованці гуртка "Акторська майстерність" випустили газету "Україна - єдина". 1-4 класи взяли участь у арт-акції "Україна одна на всіх". Учні 5-10 класів переглянули документальний фільм "Акт злуки". А на завершення утворили живий ланцюг, демоонструючи волю, єдність, цілісність.
     Зі святом тебе, Україно!
           Педагог-організатор Топіха Л. А.

    20.01 день пам'яі кіборгів. Це українські герої, що віддали своє життя за свободу, рідний дім, за всіх нас. Скільки їх загинуло достеменно ніхто не знає, але для нас вони - герої, що пішли у вічність. Серед них і наш випускник Марченко І. М., який загинув внаслідок підриву нового терміналу.
    20.01 вшанувати пам'ять загиблих зібрались учні та вчителі школи. Вічна пам'ять героям...
                                                                                                                                                           Педагог-організатор Топіха Л. А.

     17.01 у шкільному музеї на різдвяні зустрічі зібрались колядники, щедрувальники 1-4 класів. Не забуваємо давній прекрасний звичай. Оживає наша світлиця від різноманіття поздоровлень та побажань. А вони в кожного автентичні, особливі.
            Нехай українські традиції роблять нас добрішими, людянішими. А в душі завжди знайдеться місце для прощення. Затишку всім, добра та Божого благословення.


Керівник музею Топіха Л. А.

© 2015 «Світильнянський НВК». Сайт створений на Wix.com

  • Белая иконка facebook
  • Иконка Twitter с прозрачным фоном
  • белая иконка googleplus
  • белая иконка youtube
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now