День Збройних сил України - свято мужності. Учні 5 та 6 класів взяли участь у вікторині "Козацькі розваги", де проявили кмітливість, витримку, спритність, ерудованість. Хлопці довели, що є гідними нащадками нашого славного козацького роду.

      Усі учасники отримали цікаві подарунки.

Л.М.Костяна, класний керівник 5 класу

    День Збройних сил України — це насамперед свято, присвячене тим, хто нині захищає територію Вітчизни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих, незламних  духом військовослужбовців.

        6 грудня — свято усіх чоловіків та хлопчиків, які бережуть спокій та мир у наших оселях і завжди готові підставити своє сильне плече чарівній половині людства.

   6-го  грудня 2018 року у нашому НВК було проведено ряд заходів, приурочених Дню Збройних сил України!

    

 

      Вчителями початкових класів Мазур Галиною Костянтинівною та Нідзельською Антоніною Олександрівною була підготовлена і проведена конкурсна програма «Зростаємо мужніми» за участю хлопців початкових класів. Хлопці третього та четвертого класів завзято продемонстрували свої морально-вольові  якості: силу волі,  наполегливість, рішучість,  упевненість, взаємопідтримку.

      Дівчатка також приймали активну участь у проведенні свята. Вони вітали своїх однокласників віршами, піснями і танцями.

      По закінченню свята всі учасники отримали солодкі призи.

Г.К.Мазур, класний керівник 2 класу

      6 грудня в Світильнянському НВК відзначали День збройних Сил України.

  Учні 10-11 класів приготували шоу-програму «Козацькому роду нема переводу!».

  На цьому шоу учасники, козацькі нащадки, продемонстрували свою силу та спритність. На свято був запрошений воїн АТО, Чернійчук Віталій Вікторович, гранатометник-розвідник 73-го морського центру спеціальних операцій ЗСУ. Дівчата щиро привітали всіх хлопців і всіх присутніх чоловіків зі святом.

Р.О.Гладка, класний керівник 10 класу

    23.11.2018 р. у школі відзначили одну із найстрашніших сторінок історії, 85-річчя Голодомору 1932-1933 р., який призвів до небачених безневинних жертв. На лінійці пам’яті всі учні та вчителі вшанували, хоч із запізненням у кілька довгих десятиліть, великомучеників нашої історії, і зі свічками у руках пройшли дорогою їхнього хресного путі. На завершення учні поклали вінок до пам’ятного знаку «Жертвам голодомору 1932-1933 р.».

Топіха Л.А., педагог-організатор

    16 листопада, четвертий рік поспіль, ми збираємось у шкільному музеї, щоб згадати випускника школи Марченка І. М., який ціною власного життя виборював для нас мир і спокій. Тема уроку мужності: «І за крок до відважної смерті будь таким, яким Бог тебе знав». Вчителі школи ділились спогадами про Івана. Восьмикласники підготували матеріал про Донецький аеропорт. Присутні учні подякували мамі Леоніді Францівні за сина-патріота. Вічна пам’ять нашому односельцю і всім героям, які загинули за Україну.

Топіха Л.А., керівник музею

 26 жовтня, традиційно перед канікулами школа запрошує всіх на осінній ярмарок. Завітали на нього хлопці і дівчата зі своїми веселими піснями та жартами, два куми, які втекли від сварливих жінок та сусідки, які люблять попліткувати про всіх. Але головне на ярмарку – страви, які приготували батьки разом зі своїми дітьми. Вибір смаколиків перевершив всі сподівання. Тож поярмаркували на славу. Всі задоволені і щасливі пішли на осінні канікули.

Топіха Л. А., педагог-організатор

    12.10 у 1 і 2 класах Світильнянського НВК відбулася виховна година на тему: "Захисники Батьківщини", присвячена героям-односельцям, яківідстоювали незалежність України в зоні АТО.

     Людмила Дмитрівна у доступній формі розповіла про дитячі та юнацькі роки воїнів. Діти розглянули світлини кожного героя, прочитали вірші про мужність, мир, дружбу і дали клятву бути вірними синами та доньками своєї Вітчизни.

Колеснік Л.Д., класний керівник 1 класу

Цого року для участі

в акції "5 картоплин" учнями, вихованцями садочку, вчителями та вихователями було зібрано таку кількість овочів:

картопля - 270 кг;        морква - 45 кг;

капуста - 20 кг;    гарбуз-диня - 30 кг;

буряк - 60 кг;                   яблука - 65 кг;

цибуля та часник - 4 кг.

 День захисника України у Світильнянському НВК вихованці гуртків "Юні фольклористи" (Керівник - Чернійчук Василина Василівна)  та "Джура" (Керівник - Стешенко Тетяна Василівна) готували активно і творчо декілька тижнів. Учні та вчителі готували листівки своїми руками, долучилися до акції "Подарунок захиснику", а також проводили репетиції до святкового заходу.  12 жовтня у актовій залі школи відбувся захід, на якому були присутні учасники бойових дій, Матус Ю. В., Михайленко В.В., Чернійчук В. В. та мати загиблого воїна-односельчана Марченка І.М..

    Учні показали важку історію нашої держави, привітали зі святом усіх причетних, а також віднесли подарунки воїнам-односельчанам. 

    Хай живе Україна!!!

© 2015 «Світильнянський НВК». Сайт створений на Wix.com

  • Белая иконка facebook
  • Иконка Twitter с прозрачным фоном
  • белая иконка googleplus
  • белая иконка youtube
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now